KILIG HYDRATING – naujiena dar geresniam Tavo odos drėkinimui

Šį sezoną KILIG pristato naują liniją, skirtą intensyviam ir dar gilesniam veido odos drėkinimui. Unikalia technologija sujungtas drėkiklių kompleksas Aqua-Shuttle® suteikia odai intensyvų ir 24 valadas išliekantį drėkinimą bei apsaugo nuo drėgmės lygio sumažėjimo.
Kaip veikia šis inovatyvus drėkiklių junginys? Dalis drėkiklių skverbiasi gilyn į odą, stabdo drėgmės išgaravimą iš gilesnių sluoksnių bei geria drėgmę iš aplinkos, tuo tarpu kiti drėkikliai lieka ant odos paviršiaus, sudarydami nematomą plėvelę ir taip stabdydami vandens garavimą iš odos. Ar tai unikalu? Tikrai taip! Dauguma drėkinamųjų veido priemonių drėkina tik odos paviršių, tad toks drėkinimas trunka kur kas trumpiau.

Visi KILIG Hydrating linijos produktai yra gelinio kremo tekstūros, todėl odai suteikia gaivos ir vėsos pojūtį, o paakių gelyje esantis inovatyvus Cernilys® sumažina patamsėjimą ir paburkimą aplink akis.

KILIG Hydrating liniją sudaro keturi produktai – veido kremas normaliai, mišriai odai, veido kremas sausai odai, paakių gelinis kremas ir veido kaukė.

Siunčiam linkėjimus ir dar daugiau drėgmės Tavo odai!